Особистий прийом громадян с. Ковалиха

Дата: 12.02.2020 16:10

12 лютого у с. Ковалиха проводив особистий прийом громадян сільський  голова  Ротмістрівської сільської ради В.І.Ховайба

На  прийомі  були присутні: спеціаліст бухгалтерського обліку та звітності К.І.Кравченко, староста села В.С. Ярута, депутат сільської ради В.Б.Танцюра.

Піднімалося питання щодо харчування дітей у дитячому садочку та навчально-виховному комплексу та пільгові дні проїзду для пенсіонерів села, також вивезення сміття від домоволодінь жителів села і за проханням батьків запрошувати дитячого психолога в Ковалиський НВК І-ІІ ступенів.

Батьки задавили різні питання, а особливо про  сплату  за харчування в дошкільному закладі. Володимир Іванович Ховайба  повідомив, що  через декілька днів запросить бухгалтера, який відповідає за нарахування  батьківської плати,  також  завідуюча дошкільним закладом і разом із батьками проведуть збори і рішать питання, як батьки будуть сплачувати за харчування своїх дітей.

Питання харчування дітей з багатодітних  родин  буде винесено на розгляд наступної сесії.

По вивезенню сміття буде складено графік.