Не змінюємо традиції – готуємося до Стрітення Господнього!

Дата: 06.02.2023 15:03

До дня Стрітення Господнього з давніх-давен було прийнято готувати зі здобного тіста жайворонків для закликання весни й тепла. Бо це свято, окрім релігійного значення, що присвячене першій зустрічі Ісуса Христа з праведником Сімеоном, вважається ще й символом зустрічі зими з весною. Тож до цього свята підопічні відділення денного перебування Комунального закладу «Центр надання комунальних послуг Ротмістрівської сільської ради» разом з маленькими помічниками, учасниками церковної групи «Ангелики», приготували символ весни – жайворонків.

Соціальний працівник відділення Кривошея Тамара Іванівна навчала діточок замішувати тісто, фантазувати при виготовленні жайворонків, оздоблювати їх на свій смак, а також розповіла про народні звичаї і традиції, пов’язані з цим святом.

Приємно те, що діти вдома навчали свої матусь та бабусь випікати птахів. Але це була підготовка. Основне дійство відбудеться 15 лютого у сільській церкві. Запрошуємо!