A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ротмістрівська сільська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

Представники Черкаської обласної державної адміністрації відвідали Ротмістрівську ТГ

Дата: 22.11.2022 10:30
Кількість переглядів: 67

17 листопада 2022 року до Ротмістрівської територіальної громади завітали заступниця директора Черкаського обласного центру соціальних служб Людмила Березовська та психологиня Оксана Шевченко. Вони зустрілися з керівництвом громади та за круглим столом обговорили нагальні потреби та проблеми, які виникають у ході роботи. На зустрічі також були присутні: Володимир Ховайба – голова Ротмітрівської ТГ, Ігорь Волошин – заступник голови, Лідія Зайва – директорка Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради», Ірина Неживенко – начальниця Відділу соціального захисту та охорони здоров’я, Яна Бузун – спеціаліст відділу та Любов Тереховська – фахівець із соціальної роботи.

Важливою частиною роботи круглого столу стало обговорення теми «Попередження випадків насилля різного характеру та боротьба з ним». З’ясовано, що на території громади за останній час уже зафіксовано кілька випадків насильства, а багато таких злочинів самі ж жертви намагаються приховати від суспільства, щоб не стати об’єктами осуду, зокрема в невеличких населених пунктах.

Представницями з Черкас було повідомлено, що на території України уже працюють кілька десятків Мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, які планово та екстрено реагують на звернення про випадки насильства. Мобільні бригади працюють за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, у координації з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики України у партнерстві з місцевими органами влади та виконавчим партнером ГО «Інноваційні соціальні рішення», завдяки фінансовій підтримці урядів Канади та США (Бюро гуманітарної допомоги USAID), а також гуманітарного фонду для України.

У Черкаському районі будь-хто, хто зазнав насилля чи став свідком такого злочину, може звернутися за номером телефону (096) 0368641 та отримати необхідну допомогу, а саме: психологічну консультацію, медичні та юридичні послуги, направлення до спеціалізованих закладів (притулки, денні центри, кризові кімнати) тощо. Окрім того, що такі Мобільні бригади невідкладно виїжджають на місце, де стався злочин, вони ще й проводять інформаційно-просвітницьку діяльність для запобігання насильству.

Організація таких заходів для боротьби з насильством є надзвичайно важливою та актуальною, особливо в період воєнного стану.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора