Висловлюємо щирі співчуття з приводу загибелі захисника України.

Дата: 12.08.2022 10:11

Ротмістрівська сільська рада, виконавчий комітет  та голова сільської ради Володимир Ховайба висловлюємо щирі слова співчуття з приводу загибелі чоловіка, батька, діда, людини з великої букви, який прослужив народові села Самгородок  14 років на посаді голови сільської ради, солдата, який пройшов тяжкі випробування війною в Афганістані, АТО та з перших днів вторгнення федерації в Україну.

Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї,  а й інших людей, які знали Педченко Степана Дмитровича.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!