Про місцеві податки і збори на 2019 рік

Дата: 03.01.2019 16:59

РОТМІСТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

11.07.2018                                                                                            № 13- 9 /VII

Про місцеві податки і збори на 2019 рік

Відповідно до пункту 24 частини 1 статті  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статей 7, 10, 12,                265-267, пункту 284.1 статті 284, статті 293 Податкового кодексу України сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 1 січня 2019 року такі види місцевих податків:
    1. Податок на майно:
      1. податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
      2. плата за землю;
      3. транспортний податок;
    2. Єдиний податок.

1. Установити на території Ротмістрівської сільської ради:

2.1 Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки згідно з додатком 1.

2.2 Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України згідно з додатком 2.

3. Установити на території Ротмістрівської сільської ради:

3.1  Ставки земельного податку згідно з додатком 3.

3.2 Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до             пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України згідно з додатком 4.

1. Ставки орендної плати за земельні ділянки згідно з додатком 5.

1. Установити на території Ротмістрівської сільської ради ставки транспортного податку згідно з додатком 6.

1. Установити на території Ротмістрівської сільської ради ставки єдиного податку згідно з додатком  7.

1. Оприлюднити рішення сільської ради  «Про місцеві податки і збори на 2019 рік» згідно законодавства до 15 липня 2018 року.

1. Дане рішення набуває чинності та вступає в дію з 1 січня 2019 року.

8.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету і фінансів та соціально - економічного розвитку.

Сільський голова                                                                        В.І. Ховайба